Písemná konzultace

VZTAHOVÉ PORADENSTVÍ, PARTNERSKÉ VZTAHY, MANŽELSKÁ A VZTAHOVÁ PORADNA

Písemná konzultace pro jednotlivce vás nasměruje, jakým směrem se ve vztahu či manželství vydat. A má i několik dalších výhod. V klidu si promyslíte, v čem tkví váš problém či situace, kterou potřebujete řešit. S mojí pomocí vám pomůžu analyzovat daný problém či situaci, získáte nezávislý pohled třetí strany. Součástí písemného vyjádření doporučím i potřebné kroky, které vám pomohou ve vaší situaci či problému, abyste se posunuli vpřed. Součástí rozboru jsou i případné reakce, kterých se můžete od partnera či partnerky dočkat. Uvědomíte si, zda má váš vztah smysl či nikoliv. Písemná konzultace je vhodná především pro ty z vás, kteří nechtějí řešit svůj problém osobně a chtějí zůstat v anonymitě. Velkou výhodou je i to, že moji odpověď dostanete v mp3 NAHRÁVCE, kterou si můžete opakovaně pouštět, než si uvědomíte, jak budete ve vztahu pokračovat dál. Tuto nahrávku můžete pustit i svému partnerovi či partnerce. Váš protějšek získá nový pohled na váš vztah a celou situaci. Svoji odpověď obdržíte do 3 pracovních dní od připsání částky na účet na váš e-mail.

Cena písemné konzultace je 1 800 Kč. Po odeslání formuláře vás budu kontaktovat s pokyny pro platbu. Rozbor obdržíte do 3 pracovních dní od připsání částky na účet na uvedený e-mail.

MÁTE ZÁJEM O PÍSEMNOU KONZULTACI? VYPLŇTE, PROSÍM, FORMULÁŘ, KTERÝ JE NÍŽE.

Nevíte, jak svůj problém či situaci efektivně popsat, abyste z písemného rozboru vytěžili maximum? Sepsala jsem pro vás pár návodných otázek, kterých se můžete při svém popisu držet.

1. Jak dlouho trvá váš vztah? Kolik je vám let, kolik je vašemu protějšku? Kolik máte dětí (včetně věku)?
2. Bydlíte společně či každý zvlášť? Pokud zvlášť, kdo další bydlí s vámi?
3. Stručně popište svoje předchozí vztahy a předchozí vztahy svého protějšku.
4. Napište, co vás konkrétně trápí, s čím si nevíte rady.
5. Čím problém začal, co konkrétně mu předcházelo? Opakuje se vám tento problém?
6. Pokud se problém již u vás objevil v tomto, příp. předchozím vztahu, jak jste jej řešili?
7. Jak přistupuje k problému váš protějšek? Může se mi také vyjádřit v písemné konzultaci k dané situaci či problému, které právě řešíte?
8. Koho všeho se týká vaše situace, kterou právě řešíte? Co a koho ovlivňuje vaše situace?
9. Je něco, co vám brání vyřešit problém či situaci, v které se nacházíte? Pokud ano, popište to.
10. Co všechno vám brání řešit váš problém či situaci (osoby, negativní myšlenky, vnitřní postoje, přesvědčení, atd.)?
11. Jaké máte schopnosti, znalosti či dovednosti k tomu, abyste problém vyřešili?
12. Jak o sobě (jako o člověku) přemýšlíte?
13. Kdo či co ovlivňuje vaše rozhodování? Proč to má vliv na vaše rozhodování?
14. Co chcete, abych vám vysvětlila, příp. v čem vám můžu poradit? Co potřebujete pochopit? Jak další dotazy na mě máte?

FORMULÁŘ URČENÝ PRO PÍSEMNOU KONZULTACI

Tato konzultace je placená. Cena konzultace je 1 500 KČ. Po odeslání vašeho dotazu, vám zašlu instrukce pro zaplacení. Do 3 dnů od připsání částky na účet vám odešlu rozbor vašeho problému na uvedený e-mail v podobně mp3 nahrávky. 

5 + 3 =

Váš e-mail, který zde uvedete, nepoužívám pro marketing, ale slouží k zodpovězení vašeho dotazu a nebude ani zveřejněn. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobním údajů.