Psychologický profil osobnosti

Co je psychologický profil osobnosti?

Psychologický profil osobnosti je vynikající nástroj pro Váš osobní rozvoj a růst. Ušetří Vám čas, energii a finance. Je to kvalitní základ ke koučování a terapiím. Díky psychologickému profilu osobnosti se společně dostaneme mnohem rychleji k Vašemu cíli.

Jedná se o kombinaci dvou testů a koučování tak, abychom rozkryli Vaše současné mentální nastavení, hodnoty, motivace a emoce, které se projevují ve Vašem životě a mohou Vás brzdit či naopak akcelerovat, jejichž vliv si dostatečně neuvědomujete.

Psychologický profil osobnosti Vám slouží i jako kvalitní zpětná vazba pro Vás samotné, s kterou můžete následně sami pracovat. Díky tomu si můžete uvědomovat a mapovat Váš posun, a soustředit se tak na to podstatné a důležité ve Vašem životě.

V čem je psychologický profil osobnosti výhodný?

Psychologický profil osobnosti Vám pomůže odkrýt podvědomé způsoby chování a jednání v životních situacích a stavech. Díky němu lépe porozumíte sami sobě a vlastním motivům svého chování. Uvědomíte si svoje hodnoty, motivy, emoce, a porozumíte tomu, co se Vám v životě děje. Dozvíte se, jak jste nyní ve svém životě nastaveni a na co se potřebujete zaměřit, abyste se v životě posunuli tím správným směrem. Díky pochopení životních souvislostí si uvědomíte, kde si sami nevědomky stojíte v cestě za lepším životem.

Kde a jak probíhá vyhodnocení psychologického profilu osobnosti?

Vyhodnocení psychologického profilu osobnosti provádím osobně v Brně, nebo ve Vyškově, přes Skype či po telefonu.

Při zakoupení psychologického profilu osobnosti Vám na e-mail zašlu testy k vyplnění a společně se domluvíme na termínu vyhodnocení. Po vyplnění ode mě obdržíte podklady, s kterými budeme společně pracovat při vyhodnocení Vašeho psychologického profilu osobnosti. Vyplnění testů Vám zabere cca 30 – 60 minut.

Pro koho je psychologický profil osobnosti vhodný?

Psychologický profil osobnosti je vhodný pro všechny, kteří:

  • Chtějí lépe poznat sami sebe
  • Chtějí zjistit nastavení svojí mysli
  • Chtějí porozumět svému chování a jednání
  • Chtějí si zvědomit své hodnoty, motivace a emoce
  • Chtějí si uvědomit, kde si v životě stojí v cestě
  • Chtějí zjistit, na co se potřebují v životě zaměřit, aby se posunuli
  • Chtějí lépe vnímat události ve svém životě a chápat jejich vzájemné souvislosti

Pozn. Psychologický profil osobnosti je součástí 3měsíčního balíčku transformačního koučování.