Vztahové poradenství

Co je vztahové poradenství?

Pod vztahovým poradenstvím si můžete představit společný rozhovor, při kterém se zaměříme na vaše téma či situaci, kterou potřebujete řešit. Společně rozkryjeme, proč právě vy se nacházíte v této situaci a podíváme se na ni z jiné perspektivy. Pomůžu vám objevit nové možnosti a příležitosti, které sami nevidíte.

Objevíme společně způsob, jakým se posunete. Pochopíte širší souvislosti týkající se vašeho tématu či situace. Odhalíme podvědomé vzorce, které vám mohou bránit na cestě vpřed. Součástí konzultace může být i zpracování mentálního bloku, který je překážkou v daném tématu či situaci. Může se jednat o limitující přesvědčení, strach či obavu.

Při vztahovém poradenství vám doporučím, co by vám mohlo být užitečné a prospěšné.

Pro koho je vztahové poradenství vhodné?

Vztahové poradenství je vhodné pro všechny, kteří chtějí získat nový pohled, uvědomit si svoje možnosti a příležitosti, příp. si potřebují cokoliv ujasnit, aby se ve svém životě posunuli.

Konzultaci využívají především lidé, kteří mají jedno konkrétní téma, či se jim opakuje stále stejná situace a nedokáží ji vyřešit, příp. pochopit nebo se v ní posunout.

Mnoho lidí využívá konzultaci i v případech, kdy potřebují akutně řešit svoji situaci.

Konzultace je vhodná i pro páry, kteří se chtějí ve svém vztahu posunout, něco vyřešit či změnit.

Kde vztahové poradenství probíhá?

Konzultace provádím osobně v Brně, nebo ve Vyškově, přes Skype či po telefonu.  Speciální konzultací je písemná konzultace, která je zcela anonymní. Vždy vytvářím bezpečné prostředí pro klienta a řídím se ETICKÝM KODEXEM.

Nejčastější záměry konzultací:

  • Chci získat nový pohled na dané téma či situaci
  • Chci danou situaci či téma pochopit
  • Chci si uvědomit svoje možnosti a příležitosti
  • Chci najít řešení v dané situaci či tématu
  • Chci zlepšit komunikaci
  • Chci porozumět svým emocím

Nejčastější témata, která konzultuji, jsou nefunkční komunikace ve vztahu, hádky, nevěra, rozchod/rozvod, žárlivost, nejistota ve vztahu, atd.

Trápí-li vás něco a potřebujete na to jiný pohled, uvědomit si danou situaci, případně najít nejvhodnější řešení, ráda vám s tím pomůžu.